Gorące tematy

• 3 października 2016
  • wyświetleń: 2908

Pierwsza wyjazdowa wygrana MRKS-u w tym sezonie

O ile w spotkaniach na własnym stadionie czechowicka drużyna zgarnęła jak do tej pory komplet punktów, to nieco gorzej wiodło się jej w tym sezonie na terenie rywali. Impas ten piłkarze MRKS-u przełamali w końcu na boisku beniaminka w Drogomyślu, gdzie 2:1 (1:1) pokonali tamtejszą Błyskawicę.

Wynik sobotniej konfrontacji w 26. minucie otworzył Mateusz Żyła, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szymonie Niemczyku. Minutę przed przerwą goście nie ustrzegli się prostego błędu w defensywie, co skrzętnie wykorzystał Gracjan Haka, jednak "ostatnie słowo" należało do podopiecznych Marcina Biskupa, a konkretnie do Rafała Adamczyka, który celną "główką" zagwarantował swojemu zespołowi wyjazdowy triumf.