Gorące tematy

• 10 października 2016
  • wyświetleń: 2583

Dobra passa podtrzymana przez piłkarzy MRKS

Czwarta wygrana z rzędu padła w sobotę łupem piłkarzy MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy na własnym stadionie gościli drużynę Spójni Zebrzydowice.

Na pierwszego gola kibice czekali aż do 42. minuty, kiedy to wynik meczu celnym trafieniem otworzył Mateusz Żyła. Przewaga gospodarzy udokumentowana została także po przerwie, a w przeciągu ledwie 120. sekund bramkarza rywali do kapitulacji zmusili Jakub Raszka (63 min.) i ponownie Mateusz Żyła (65 min.), dzięki czemu podopieczni Marcina Biskupa pewnie triumfowali 3:0 (1:0).