czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 8 lutego 2019
  • 11 lutego 2019
  • wyświetleń: 9610

[ZDJĘCIA] Gala "Sportowe Podsumowanie Roku 2018"

W czwartek 7 lutego odbyło się Sportowe Podsumowanie Roku 2018 w Czechowicach-Dziedzicach. Na uroczystości, która odbyła się na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, podsumowane zostały osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym. Na gali wręczono również nagrody i stypendia Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Gala "Sportowe Podsumowanie Roku 2018" - 07.02.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Sportową Indywidualnością Roku 2018 w Czechowicach-Dziedzicach, drugi rok z rzędu, wybrany został utytułowany kanadyjkarz Marcin Grzybowski, zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice. W imieniu trenującego na zgrupowaniu kadry narodowej sportowca nagrodę odebrała trenerka MKS Magdalena Żaczek.Nagrodzono nie tylko samych sportowców, ale i stojących za ich sukcesami trenerów oraz sportowych działaczy. Puchary, pamiątkowe statuetki i gratulacje nagrodzeni odebrali z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta i Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego. Nie zapomniano również o sponsorach czechowickiego sportu oraz redakcjach prasowych patronujących zwodom i imprezom organizowanym przez czechowicki MOSiR. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowano Halinę Błaszkiewicz, Ottona Szparę i Tadeusza Bergera.

Na uroczystości nie zabrakło akcentów artystycznych. Sportowe Podsumowanie Roku 2018 uświetniły występy Mażoretek "Perfekto".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.