czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 6 maja 2019
  • 14 maja 2019
  • wyświetleń: 9749

[ZDJĘCIA] XVII Bieg im. Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli

W sobotę, 11 maja na stadionie im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się XVII Bieg im. Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli pod Patronatem Burmistrza Miasta Mariana Błachuta.

XVII Bieg im. Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli - 11.05.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


To już 5 bieg sezonu 2018/2019 cyklu "Biegiem po zdrowie".Na starcie zawodów stawiło się 320 zawodników w 26 kategoriach. Sześciu najlepszych uczestników w młodszych kategoriach wiekowych otrzymało nagrody, dyplomy, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo medale. Starsi uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli, nagrodzeni zostali za 3 pierwsze miejsca. W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabrzegu. Imprezie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, pełne trybuny oraz świetna atmosfera.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom, które w sposób aktywny zechciały spędzić z nami sobotnie przedpołudnie.

Organizatorzy dziękują serdecznie sponsorowi głównemu firmie LOTOS. Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Bielsko, Kronika Beskidzka, Czecho.pl, Gazeta Czechowicka.

Zapraszamy na kolejną imprezę: XXIII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR, który odbędzie się już 25.05 na pięknym obiekcie w Zabrzegu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.