czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 24 sierpnia 2019
  • 26 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 17217

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów jedna z osób poniosła śmierć.

Śmiertelny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 24.08.2019 · fot. nadesłane przez czytelników


Zdarzenie miało miejsce około godziny 17.20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Uzdrowiskową w Goczałkowicach-Zdroju. W wypadku uczestniczyły samochody marki Opel Corsa, którym podróżował mężczyzna wraz z kobietą oraz Opel Insignia, którym kierował mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 24.08.2019 · fot. KPP Pszczyna


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Corsą wyjeżdżając z ulicy Uzdrowiskowej na drogę krajową nr 1, zderzył się z jadącym DK-1 w kierunku Bielska-Białej Oplem Insignią. W wyniku tego zdarzenia 61-latek z Chorzowa kierujący Oplem Corsą zmarł, pomimo prowadzonej reanimacji. 62-letnia pasażerka oraz 33-letni kierowca drugiego samochodu zostali natomiast zabrani do szpitala. Kierujący Insignią był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśnia pszczyńska policja.

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.