czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 28 sierpnia 2019
  • 21 września 2019
  • wyświetleń: 19766

Na ulicy Traugutta przeprowadzono wizję lokalną

20 września przeprowadzono wizję lokalną, która ma dać odpowiedź, czy droga rowerowa przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach jest bezpieczna.

Wizja lokalna na ul. Traugutta
Wizja lokalna na ul. Traugutta - 20.09.2019 · fot. Twój Samorząd


Spotkanie odbyło się na wniosek Stowarzyszenia Twój Samorząd. - Wizja lokalna dotyczyła poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na drodze rowerowej. Padło wiele cennych uwag. Zanotowaliśmy wszystkie możliwe usprawnienia, jakie zaproponowali mieszkańcy. Za docelowe rozwiązanie większość uznała przeniesienie drogi rowerowej na drugą stronę jezdni. Motywują to mniejszą ilością skrzyżowań oraz mniejszym natężeniem ruchu - informuje Twój Samorząd.

Wizja lokalna na ul. Traugutta
Wizja lokalna na ul. Traugutta - 20.09.2019 · fot. Twój Samorząd


Jako załącznik do raportu z wizji lokalnej Stowarzyszenie zobligowało się do przesłania wszystkich zebranych sugestii zainteresowanym instytucjom. - Apelujemy do mieszkańców, aby za pośrednictwem naszej strony internetowej www.twojsamorzad.org.pl lub oficjalnego profilu na FB zgłaszali swoje sugestie. Dołączymy je do naszej analizy. Mamy nadzieję, że ZDP przychyli się do wszystkich propozycji - mówią przedstawiciele Stowarzyszenia.

Twój Samorząd dziękuje za obecność wszystkim przybyłym na wizję lokalną: przedstawicielom Zarządu Dróg Powiatowych, starostwa, władz miasta i policji. Przedstawiciele Stowarzyszenia szczególnie dziękują za udział w spotkaniu projektantowi, mieszkańcom i lokalnym mediom.

ab, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.