czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Gorące tematy

  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 13214

[FOTO] O krok od tragedii na DK-1. Pręty wbiły się do samochodu!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 października około godziny 9:15 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na jezdni w stronę Bielska-Białej tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Węglową, zderzyły się trzy pojazdy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 1.10.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zawiniła kierująca Land Roverem, która najechała na tył Opla Corsy i wbiła go w tył przyczepy przewożącej stalowe pręty. Gdyby Oplem podróżował pasażer doszłoby do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Pręty wbiły się w cześć pasażerką Corsy przebijając zagłówek na wysokości głowy pasażera. Na szczęście kierowca podróżował sam. Trafił do szpitala na badania. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało.

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzili wstępne czynności pod kątem wypadku drogowego, co znacznie wydłużyło czas obsługi zdarzenia i spowodowało spor korki na krajówce. W szpitalu okazało się, że obrażenia rannego nie są poważne. Kierująca Land Roverem została ukarana mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 11:00.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.