• 20 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1197

Przed nami weekend pełen tenisowych emocji!

Materiał partnera:

Od wtorku na kortach Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage przy ulicy Ceramicznej 20 w Bielsku-Białej odbywa się międzynarodowy męski turniej z cyklu International Tennis Federation, który jest częścią PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski. W imprezie dotowanej kwotą 25 tys. dolarów, biorą udział zawodnicy z niemalże całego świata.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

Jedną z gwiazd bielskiego turnieju był Lukasz Rosol, niegdyś 24 rakieta w rankingu ATP. Czech jednak niespodziewanie odpadł w rundzie 2, ulegając swojemu rodakowi, młodemu Danielowi Paty 6:7/4:6.

Finały rozgrywek zaplanowane zostały na sobotę oraz niedzielę, kiedy to poznamy zwycięzców zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej.

SOBOTA 19 sierpnia

• 12.00 PÓŁFINAŁY SINGLA
  • 14.00 FINAŁ GRY PODWÓJNEJ, w którym wystąpi Polska para Jasza Szajrych z Borysem Zgołą.

NIEDZIELA 20 sierpnia

• 11.00 FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ.

W trakcie rozgrywania decydujących pojedynków, na kortach BKT Advantage zaplanowany został także Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników do 16 roku życia. Będzie można na żywo zobaczyć w akcji przyszłe gwiazdy tenisa.