czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 października 2021
  • dzisiaj, 06:12
  • wyświetleń: 2064

MOSiR Czechowice-Dziedzice zaprasza na "Bieg śladami ks. Londzina"

Przed nami kolejne, przedostatnie już wydarzenie z cyklu "Biegiem po Zdrowie" - "XVIII Bieg śladami ks. Londzina", który odbędzie się w sobotę, 16 października na stadionie im. Henryka Puzonia w Zabrzegu.

Za nami XIV Memoriał Henryka Puzonia w Zabrzegu - 02.10.2021
MOSiR Czechowice-Dziedzice zaprasza na "Bieg śladami ks. Londzina" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


W imprezie mogą brać udział dzieci i młodzież za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów oraz dorośli nie mający przeciwskazań lekarskich. W przypadku grup zorganizowanych za sprawdzanie oświadczeń rodziców odpowiedzialny jest opiekun grupy zgłaszanej do biegu. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Jej celem jest popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród społeczeństwa, propozycja aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży.

Zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie przez internetowy system zgłoszeń, nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu zawodów. Zapisy ruszają w piątek, 8 października, a zakończą się w czwartek, 14 października o godzinie 21.00 (zgłoszenia indywidualne, zgłoszenia grupowe).

Szczegóły wydarzenia, w tym regulamin, kartę zgłoszenia oraz klauzulę, można znaleźć tutaj.

Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"
MOSiR Czechowice-Dziedzice zaprasza na "Bieg śladami ks. Londzina" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.