czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2021
  • 23 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2234

Dostawcy Pomocy zebrali 600 kg odzieży i koców dla bezdomnych!

Wczoraj Dostawcy Pomocy - stowarzyszenie charytatywne z Czechowic-Dziedzic, działające na rzecz osób bezdomnych zakończyło akcję pod hasłem "Posadź Dobro". W ramach akcji można było otrzymać sadzonkę w zamian za oddanie na rzecz osób bez dachu nad głową koców lub części garderoby.

Dostawcy Pomocy zbierają dziś koce i odzież dla bezdomnych - 22.04.2021 · fot. Dostawcy Pomocy


Czwartek, 22 kwietnia był dla bardzo pracowitym dniem dla "Dostawców Pomocy". - Od 6.30 rano do godziny 01.12 w nocy, pracowaliśmy na pełnych obrotach. Na początku zbierając, a na końcu sortując odzież - a było to nie lada wyzwanie. Przez cały dzień zebraliśmy ponad 600 kilogramów odzieży. Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania - mówią "Dostawcy Pomocy".

- Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za całą przekazaną odzież, jesteście wspaniali. Ogromne podziękowania składamy pracownikom Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach za wsparcie naszej akcji. Liczymy, że to nie ostatnie nasze wspólne wydarzenie. Dziękujemy Szkółce Bylin Bestwinka Mariola i Leszek Parchańscy za ufundowanie przepięknych bylin na naszą akcję. Dziękujemy również wszystkim osobom, które również nas wspierały. Dziękujemy Pani Dagmarze za transport, Panu Damianowi za pomoc w przewiezieniu całej zebranej odzieży, Nicoli, Roksanie, Natalii, Karolinie oraz Danucie za pomoc przy sortowaniu odzieży - dodają młodzi czechowiczanie działający na rzecz osób bezdomnych.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.