czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2021
  • dzisiaj, 05:36
  • wyświetleń: 664

Ruszyła druga edycja akcji Dostawców Pomocy "Posadź dobro"

Rusza tegoroczna edycja akcji "Posadź dobro", dzięki której osoby, które w zamian za oddaną na rzecz bezdomnych odzież, otrzymają sadzonki roślin. Organizatorem projektu jest stowarzyszenie "Dostawcy Pomocy", a jej partnerem - Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Dostawcy Pomocy ruszają z kolejną akcją pomocy bezdomnym
Ruszyła druga edycja akcji Dostawców Pomocy "Posadź dobro" · fot. Dostawcy Pomocy


- Zbieramy koce, odzież, obuwie, które często każdemu z nas zalegają gdzieś na dnie szafy. Bardzo prosimy o dokładne obejrzenie darów przed oddaniem. Zbieramy odzież oraz obuwie nadające się do ponownego użycia. Szczegółów dotyczących zbiórki, można uzyskać pod numer telefonu 605 667 637. Niezmiennie, każdy darczyńca zostanie wynagrodzony kwiatem doniczkowym. W związku z obowiazującymi obostrzeniami bardzo prosimy każdego darczyńcę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną - informuje stowarzyszenie Dostawcy Pomocy.

Finał akcji odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 października w godzinach od 10.00 do 15.00 w czechowickim Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. hr. Kotulińskiego 2.

Ruszyła druga edycja akcji Dostawców Pomocy "Posadź dobro"
Ruszyła druga edycja akcji Dostawców Pomocy "Posadź dobro" · fot. Dostawcy Pomocy

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.